Integracja taryfowa – Warszawski Transport Publiczny

Integracja taryfowa

Niektóre bilety linii kolejowych i lokalnych pozwalają na przejazd warszawskimi środkami komunikacji.


Wspólny Bilet ZTM-KM-WKD

„Wspólny bilet” to specjalna oferta taryfowa, w ramach której posiadacze wybranych biletów ZTM mogą podróżować pociągami podmiejskimi na terenie Warszawy i ościennych gmin.


Bilet ZTM w gminach

Na podstawie wybranych biletów ZTM można podróżować liniami lokalnymi (od L-1 wzwyż) organizowanymi przez Zarząd Transportu Miejskiego we współpracy z gminami ościennymi.


Bilet Warszawski z Polregio

Bilet warszawski Polregio to specjalna oferta dla pasażerów podróżujących pociągami Przewozów Regionalnych do i z Warszawy. Na podstawie tego rodzaju biletów kolejowych można korzystać ze wszystkich środków Warszawskiego Transportu Publicznego (autobusy, tramwaje, metro i SKM):


Bilet Warszawski PKP Intercity

„Bilet warszawski IC” to specjalna oferta dla pasażerów podróżujących po kraju pociągami PKP Intercity – Twoje Linie Kolejowe (TLK) i InterCity (IC) – w klasie I lub II. Umożliwia on korzystanie przez 75 minut również z komunikacji miejskiej – autobusów, tramwajów, metra i SKM – na terenie 1. strefy biletowej.


Bilet lotniskowy Kolei Mazowieckich

Osoby, które posiadają „Bilet Lotniskowy” Kolei Mazowieckich mogą bez dodatkowych opłat korzystać ze wszystkich środków komunikacji miejskiej (autobusy, tramwaje, metro, pociągi SKM) na obszarze pierwszej strefy biletowej.


Bilet Łódź – Warszawa w ramach oferty „ŁKA łączy z Warszawą”

Bilet ŁÓDŹ-WARSZAWA w ramach oferty „ŁKA łączy z Warszawą” to specjalna oferta dla pasażerów, którzy kupią bilet Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej z Łodzi do Warszawy. Umożliwia on korzystanie przez 75 minut również z komunikacji miejskiej ZTM – autobusów, tramwajów, metra i SKM – na terenie 1. strefy biletowej.